My Notes (8.x-1.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Description
ku: دەربارە

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Files
ku: پەڕگەکان
