My Notes (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Images
lv: Attēli

en: Description
lv: Apraksts

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Files
lv: Faili

en: Off
lv: Izslēgts

en: Note
lv: Piezīme

en: Labels
lv: Etiķetes
