My Notes (8.x-1.3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား
