My Notes (8.x-1.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Description
ne: विवरण

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
