My Notes (8.x-1.3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Images
nn: Bilete

en: Description
nn: Beskriving

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Off
nn: Av
