My Notes (8.x-1.3) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Images
oc: Imatges

en: Description
oc: Descripcion

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Files
oc: Fichièrs

en: Off
oc: Desactivat

en: Labels
oc: Etiquetas

en: Archived
oc: Archivat
