My Notes (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Title
pt: Título

en: Images
pt: Imagens

en: Description
pt: Descrição

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: True
pt: Verdadeiro

en: False
pt: Falso

en: Archive
pt: Arquivo

en: Files
pt: Ficheiros

en: Off
pt: Desligado

en: My Notes
pt: Minhas anotações

en: Note
pt: Nota

en: Labels
pt: Rótulos

en: archived
pt: arquivada

en: Archived
pt: Arquivada

en: Submitted by @author_name on @date
pt: Submetido por @author_name a @date
