My Notes (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Images
sk: Obrázky

en: Description
sk: Popis

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Files
sk: Súbory

en: Off
sk: Vypnúť

en: Note
sk: Poznámka

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
