My Notes (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Images
sv: Bilder

en: Description
sv: Beskrivning

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Archive
sv: Arkiv

en: Files
sv: Filer

en: Off
sv: Av

en: Labels
sv: Etiketter

en: archived
sv: arkiverad

en: Unarchive
sv: Avarkivera

en: Archived
sv: Arkiverad

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
