My Notes (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Images
vi: Hình ảnh

en: Description
vi: Mô tả

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: Files
vi: Các tập tin

en: Off
vi: Tắt

en: Note
vi: Ghi chú

en: Labels
vi: Nhãn
