My Notes (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Images
be: Малюнкі

en: Description
be: Апісанне

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Archive
be: Архіў

en: Files
be: Файлы
