My Notes (8.x-1.3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Description
bg: Описание

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Off
bg: Изключи

en: Note
bg: Бележка

en: Labels
bg: Етикети
