My Notes (8.x-1.3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Images
bs: Slike

en: Description
bs: Opis

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Labels
bs: Oznake (Labels)
