My Notes (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Images
cs: Obrázky

en: Description
cs: Popis

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Archive
cs: Archiv

en: Files
cs: Soubory

en: Off
cs: Vypnuto

en: Labels
cs: Názvy

en: Archived
cs: Archivováno

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
