My Notes (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Title
da: Titel

en: Images
da: Billeder

en: Description
da: Beskrivelse

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Archive
da: Arkiv

en: Files
da: Filer

en: Off
da: Afbrudt

en: Note
da: Bemærk

en: Labels
da: Etiketter

en: Archived
da: Arkiveret

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
