My Notes (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Images
et: Pildid

en: Description
et: Kirjeldus

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Archive
et: Arhiiv

en: Files
et: Failid

en: Off
et: Väljas

en: Labels
et: Sildid

en: Archived
et: Arhiveeritud

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
