My Notes (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Images
eu: Irudiak

en: Description
eu: Azalpena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Note
eu: Oharra

en: Labels
eu: Etiketak
