My Notes (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Images
fi: Kuvat

en: Description
fi: Kuvaus

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Archive
fi: Arkisto

en: Files
fi: Tiedostot

en: Off
fi: Pois päältä

en: My Notes
fi: Omat muistiinpanoni

en: Note
fi: Huomaa

en: Labels
fi: Osoitelaput

en: archived
fi: arkistoitu

en: Archived
fi: Arkistoitu

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
