My Notes (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Images
it: Immagini

en: Description
it: Descrizione

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: True
it: Vero

en: False
it: Falso

en: Archive
it: Archivio

en: Files
it: File

en: Off
it: Spento

en: Labels
it: Etichette

en: archived
it: archiviata

en: Archived
it: Archiviato

en: Submitted by @author_name on @date
it: Inviato da @author_name il @date
