My Notes (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Images
kk: Суреттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау
