My Notes (8.x-1.01) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Images
lt: Vaizdai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Archive
lt: Archyvas

en: Files
lt: Failai

en: Labels
lt: Žymės

en: Archived
lt: Suarchyvuota

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
