My Notes (8.x-1.01) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Description
te: వివరణ

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Files
te: ఫైళ్లు
