My Notes (8.x-1.3) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Images
ur: تصاویر

en: Description
ur: وضاحت

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط

en: Archive
ur: آرکائیو
