Nagios monitoring (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Modules
et: Moodulid

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Custom
et: Kohandatud

en: Warning
et: Hoiatus

en: Unauthorized
et: Keelatud

en: Enabled modules
et: Lubatud moodulid

en: Thresholds
et: Läved

en: Critical
et: Kriitiline
