Nagios Monitoring (8.x-1.11) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Custom
am: ብጁ

en: Enabled modules
am: ንቁ ሞዱሎች
