Nagios Monitoring (8.x-1.11) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Modules
oc: Moduls

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Custom
oc: Personalizat

en: Message type
oc: Tipe de messatge

en: Warning
oc: Avertiment

en: Module and theme update status
oc: Estat d'actualizacion de moduls e tèmas
