Nagios Monitoring (8.x-1.13) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Module and theme update status
bo: བརྗོད་གཞི་དང་མ་དཔེ་གསར་སྒྱུར་གྱི་གནས་སྟངས
