Nagios Monitoring (8.x-1.13) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Modules
gl: Módulos

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Custom
gl: Personalizado

en: Message type
gl: Tipo de mensaxe

en: Warning
gl: Alerta

en: Enabled modules
gl: Módulos activos

en: Module and theme update status
gl: Estado das actualizacións de módulos e plantillas
