Nagios Monitoring (8.x-1.13) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Description
sq: Përshkrimi

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Modules
sq: Modulët

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Module and theme update status
sq: Gjëndja e përditësimit të modulëve dhe temave
