Nagios Monitoring (8.x-1.14) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Modules
eo: Moduloj

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Custom
eo: Propra

en: Module and theme update status
eo: Ĝisdatiga stato de moduloj kaj haŭtoj
