Nagios Monitoring (8.x-1.16) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Description
ml: വിവരണം

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: Enabled modules
ml: പ്രവർത്തനക്ഷമമാക്കിയ മൊഡ്യൂളുകൾ

en: Critical
ml: നിര്‍ണ്ണായകമായ
