Nagios Monitoring (8.x-1.20) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Modules
cs: Moduly

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Message type
cs: Typ zprávy

en: Warning
cs: Varování

en: Enabled modules
cs: Zapnuté moduly

en: Critical
cs: Kritický
