Nagios Monitoring (8.x-1.20) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Modules
my: Module များ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Warning
my: သတိပေးချက်
