Nagios Monitoring (8.x-1.20) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Warning
ne: चेतावनी
