Nagios Monitoring (8.x-1.22) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Modules
lv: Moduļi

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Message type
lv: Ziņojuma veids

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Unauthorized
lv: Neautorizēts

en: Enabled modules
lv: Iespējotie moduļi
