Nagios Monitoring (8.x-1.25) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Modules
el: Μονάδες

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Message type
el: Τύπος μηνύματος

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Unauthorized
el: Μη εξουσιοδοτημένο

en: Enabled modules
el: Ενεργοποιημένες μονάδες

en: Critical
el: Κρίσιμο
