Nagios monitoring (8.x-1.4) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Description
kk: Сипаттама

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Modules
kk: Модульдер

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Custom
kk: Өзгертпелі
