Nagios monitoring (8.x-1.5) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Description
sl: Opis

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Modules
sl: Moduli

en: Unknown
sl: Neznan

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Warning
sl: Opozorilo
