Nagios Monitoring (8.x-1.9) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Custom
cy: Addasu
