Nameday (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Settings
af: Verstellings

en: Other
af: Ander

en: Short date format
af: Kort datumformaat

en: Medium date format
af: Medium datumformaat

en: Long date format
af: Lang datumformaat
