Nameday (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Date format
de: Datumsformat

en: Other
de: Weitere

en: About
de: Über

en: Custom date format
de: Benutzerdefiniertes Datumsformat

en: Short date format
de: Kurzes Datumsformat

en: Medium date format
de: Mittleres Datumsformat

en: Long date format
de: Langes Datumsformat
