Nameday (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Other
el: Άλλο

en: About
el: Περί

en: Custom date format
el: Προσαρμοσμένη μορφή ημερομηνίας

en: Short date format
el: Σύντομη μορφή ημερομηνίας

en: Medium date format
el: Μεσαία μορφή ημερομηνίας

en: Long date format
el: Αναλυτική μορφή ημερομηνίας
