Nameday (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Settings
eo: Agordoj

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Other
eo: Alia

en: Short date format
eo: Mallonga datformato

en: Medium date format
eo: Mezgranda datformato.

en: Long date format
eo: Longa datformato.
