Nameday (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Date format
es: Formato de fecha

en: Other
es: Otro(s)

en: About
es: Acerca de

en: Custom date format
es: Formato de fecha personalizado

en: Short date format
es: Formato corto de fecha

en: Medium date format
es: Formato medio de fecha

en: Long date format
es: Formato largo de fecha
