Nameday (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Other
et: Muu

en: About
et: Programmist

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: Short date format
et: Kuupäeva lühivorming

en: Medium date format
et: Kuupäeva keskmine vorming

en: Long date format
et: Kuupäeva pikk vorming
