Nameday (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Date format
eu: Data formatua

en: Other
eu: Bestea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Custom date format
eu: Egokitutako data formatua

en: Short date format
eu: Data formatu laburra

en: Medium date format
eu: Data formatu ertaina

en: Long date format
eu: Data formatu luzea
