Nameday (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Settings
is: Setingar

en: Other
is: Annað

en: About
is: Um

en: Short date format
is: Stutt dagfestingarsnið

en: Medium date format
is: Miðal dagfestingarsnið

en: Long date format
is: Langt dagfestingarsnið
