Nameday (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Date format
gl: Formato de data

en: Other
gl: Outro

en: About
gl: Información

en: Custom date format
gl: Formato personalizado de data

en: Short date format
gl: Formato curto de data

en: Medium date format
gl: Formato medio de data

en: Long date format
gl: Formato longo de data
