Nameday (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Other
hr: Ostalo

en: About
hr: Opis

en: Short date format
hr: Skraćeni oblik datuma

en: Medium date format
hr: Srednji format datuma

en: Long date format
hr: Dugački format prikaza datuma
