Nameday (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Date format
id: Format tanggal

en: Other
id: Lainnya

en: About
id: Tentang

en: Custom date format
id: Format tanggal kustom

en: Short date format
id: Format pendek

en: Medium date format
id: Format sedang

en: Long date format
id: Format panjang
